zavřít

Christian Bale rok a půl nepromluvil s rodinou

- Magazín autor: red

Herec Christian Bale už rok a půl nepromluvil s rodinou. Po premiéře snímku Temný rytíř v roce 2008 se pohádal s matkou a sestrou a byl zatčen s podezřením z fyzického napadení. Matka Jenny teď přiznala, že její slavný syn ignoruje veškeré pokusy opět se setkat a s rodinou smířit.

„To on s námi nemluví, není to naopak. Změnil si dokonce telefonní čísla a ignoruje dopisy, emaily a pohledy, co mu posíláme k narozeninám. Ať už byla ta noc ošklivá, jak byla, a přestože každý den přemýšlím, co ho přimělo chovat se tak odporně, ráda bych na to zapomněla, kdybychom mohli být zase rodina. To je to nejdůležitější,“ nechala se v médiích slyšet matka Jenny.

Herec prý ignoruje příbuzné už více než rok a půl. „Christian nám neskutečně chybí. Už je to víc než osmnáct měsíců a těžko říct, jak tohle dopadne,“ dodala hercova matka.

Před rokem a půl se Bale rozčílil a vyhodil matku Jenny a sestru Sharon ze svého pokoje v londýnském hotelu Dorchester před premiérou filmu Temný rytíř. Prý je tehdy doslova vláčel po chodbě k výtahu a surově do nich strkal.

Christian Bale se v sedmnácti po rozvodu rodičů odstěhoval s otcem do USA. Jeho sestra Sharon zůstala v Británii s matkou Jenny.


„Prohledávám internet, abych zjistila, jak vlastně vypadá. Někdy ho zobrazují i s dcerou, tak se dívám, jak vyrostla. Když chci vědět, co s ním je, čtu si zprávy. Ale co když se stane něco hrozného a já se to dozvím z novin? Jsem jeho máma a on je můj malý chlapeček,“ dodala Jenny pro Mail Online.