zavřít

Chris Hemsworth, nebo Sam Worthington? Který z australských herců je více "in"?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Dnes se proti sobě postaví dva herci, které kromě úspěšné herecké kariéry spojuje také to, že oba pochází z Austrálie. Kterému z nich více fandíte, a který je vám sympatičtější? Chris Hemsworth, představitel Thora a člen superhrdinského týmu Avengers, nebo Sam Worthington, jehož na výslunní katapultovala role Jaka Sullyho v Cameronově Avataru? Vyjádřete se v anketě!

zdroj: tisková zpráva

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth je australský herec, který se narodil roku 1983 Melbourne. Jeho rodina měla k herectví daleko, v mládí se často stěhovali na různá místa po celé Austrálii. Svou první mimoaustralskou roli získal v roce 2009, ve sci-fi filmu Star Trek. Roku 2013 obohatil svou filmografii o tři velice úspěšné filmy. Zahrál si roli kapitána Kirka ve sci-fi Star Trek: Do temnoty. Další role byla ve filmu Rivalové, kde si zahrál jezdce formule 1. Posledním filmem tohoto roku byla role Thora ve filmu Thor: Temný svět. Roku 2017 spatřil světlo světa další film o Thorovi, Thor: Ragnarok. Více.

Nejrozsáhlejší životopis Chrise Hemswortha na českém internetu

Sam Worthington

Sam Worthington se narodil roku 1976 v Anglii, ale je považován za australského herce. Jeho rodina se přestěhovala do Austrálie, když byly Samovi dva měsíce. V prvních filmech se začal objevovat, krátce po ukončení studia. Jednalo se o menší role, např. v roce 2000 byl k vidění v taneční komedii Tanečník. V roce 2004 na sebe upoutal první větší rolí v romantickém dramatu Salto do života. Deset let, byl Sam známy pouze v Austrálii, ale jediná role stačila, aby se z něj stala hollywoodská superstar. Přihlásil se na konkurz a získal roli Jaka Sullyho ve filmovém megahitu Avatar. Od té doby se Samovi změnil život. Více.

Nejrozsáhlejší životopis Sama Worthingtona na českém internetu

Chris Hemsworth VS Sam Worthington

  1. Kterého herce máte raději?

Přidejte se do fanklubu svého oblíbeného herce!
Fanklub Chris Hemsworth
Fanklub Sam Worthington

Tagy: souboj

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku