zavřít

Chris Brown je zřejmě na mizině. Čelí obvinění z krádeže auta!

- Magazín autor: red

Floridské úřady vyšetřují zpěváka r&b Chrise Browna kvůli možné krádeži mobilního telefonu. Brown už je přitom v podmínce kvůli napadení své expřítelkyně, zpěvačky Rihanny. Podle serveru TMZ.com nahlásila minulou neděli 24letá žena na policii v Miami Beach krádež mobilu, přičemž za pachatele označila Browna.

TMZ informoval, že žena se pokusila svým iPhonem Browna vyfotografovat, když opouštěla noční klub. Zpěvák jí multimediální zařízení vytrhl z ruky a ujel.

"Státní zástupci v současnosti hovoří se svědky a prověřují veškeré podklady, které jim dodala policie v Miami Beach. Teprve až budou tato přezkoumání dokončena, budeme uvažovat nebo podnikneme další opatření," odmítá předčasné závěry floridská prokurátorka Katherine Fernandezová Rundleová.

Dvaadvacetiletému Brownovi, který před necelými dvěma týdny získal Grammy za nejlepší r'n'b album pro desku F.A.M.E., uběhla zatím polovina z pětiletého podmíněného trestu za zbití Rihanny v roce 2009. Pokud bude znovu zatčen, hrozí mu uvěznění kvůli porušení podmínky.