zavřít

Cheryl Cole míří do Hollywoodu

- Magazín autor: red

Cheryl Cole dostala svojí první filmovou roli. Po svém neúspěchu v americké televizní show X Factor ji Hollywood nabídl spolupráci. Překvapením je, že bude hrát porotkyni v soutěži talentů. Náhoda nebo podařený vtip?

Po tom, co ji Simon Cowell po prvním týdnu konkurzů potopil v X Factoru, se této britské zpěvačce moc nedařilo. Nedařilo se jí vlastně vůbec. Cowell své rozhodnutí argumentoval tím, že Cheryl nebyla vhodná pro pozici porotkyně. Místo toho ji nahradila Nicole Scherzinger.

To ovšem Cheryl už trápit nemusí. Nejenom, že se dala opět dohromady se svoji „životní láskou“ Ashleym Colem, ale dostala roli v čerstvě připravovaném filmu zvaném „What to Expect When You´re Expecting“, což může být velmi volně přeloženo jako „Co očekávat, když jste v tom“. Ve filmu Cheryl zazáří společně s Jennifer Lopez, Cameron Diaz a Chrisem Rockem. Máme se na co těšit.

Cheryl údajně zaujmula filmové producenty už při své návštěvě v květnovém filmovém festivalu v Cannes. Zdroj uvedl, že i přes své zklamání z vyhazovu z X Factoru se Cheryl snažila svůj vliv v Americe posílit. To byl také důvod, proč za velkou louží trávila tolik času. Vyplatilo se ji to a získala nabídku na spolupráci s producentem a členem skupiny Black Eyed Peas Will.i.am. Ten ji také napomohl k filmové roli.

Její blízký uvedl, že se Cheryl nesmírně těší. Neznamená to však, že se chystá opustit svoji kariéru jako popová zpěvačka, a že od teď už jen film, film a nic než film.

Chystaný film „What to Expect When You´re Expecting“ je inspirován nejprodávanějším průvodcem těhotenství. Bude o čtyřech párech, které se chystají na své první dítě. Cole si zahraje porotkyni, která bude kritizovat soutěžící hranou Cameron Diaz.

„What to Expect When You´re Expecting“ vyjde v květnu příštího roku. Cheryl začne natáčet své scény během příštího měsíce. Jsme zvědaví, jestli svým výkonem ve filmu přesvědčí Simona Cowella, že se zmýlil. Nechme se překvapit.