zavřít

Cher: Svého přítele jsem potkala na Facebooku

- Magazín autor: red

Facebooku za novou lásku vděčí také zpěvačka Cher. Ta využila funkci vyhledávání přátel svých přátel a začala si psát s dvaapadesátiletým scenáristou Ronem Zimmermanem. O dvanáct let mladší kamarád její kamarádky dopisování ochotně opětoval a za čas se s ním Cher sešla naživo. A nová láska zahořela.

„Ron a já jsme si začali psát vzájemně na Facebooku. Myslel si, že se za Cher jen vydávám nebo jsem nějaká šlapka, nikdy netušil, že jsem to skutečně já. Hráli jsme slovní fotbal asi měsíc, až zavolal mé kamarádce, aby se zeptal, kdo vlastně jsem. A ona řekla, to je Cher. Ron se rozzlobil. Pak jsme si volali a já řekla, proč nepřijdeš, můžeme se potkat,“ popsala začátek své nové romance čtyřiašedesátiletá zpěvačka.

„I když jsem starší než on, před ním jsem nikdy nerandila s nikým starším třiceti let. Ron je malý, trochu neudržovaný, jako duchem nepřítomný profesor. Je to nejvtipnější osoba, jakou jsem kdy potkala, je asi také nejexcentričtější, tak bizarní a milý a velmi výjimečný,“ popsala svou novou lásku Cher.