zavřít

Charlieho Sheena sociální sítě nebaví, chce si zrušit Twitter

- Magazín autor: Jitka Pavlíková

Mnoho celebrit si nemohou sociální sítě vynachválit, neboť díky nim udržují čilý kontakt s miliony fanoušků po celém světě. Charlie Sheen mezi ně však rozhodně nepatří. Někdejší hvězda sitcomu "Dva a půl chlapa" se nechala dokonce slyšet, že svůj twitterový účet chce co nejdřív zrušit. Má přitom více než osm milionů "followers" - první milion fanoušků dokonce nasbíral v prvních dvou dnech po založení svého účtu.

"Sheen má pocit, že mu sociální sítě nic nedávají," uvedl zdroj blízký herci. Pro jeho příznivce je to určitě škoda. Charlie Sheen byl na Twitteru více než populární, jeho tweety totiž poskytovaly unikátní náhled do života hollywoodské star, jenž se točil zejména kolem Sheenových božských milenek a divokých party. První tweet Charlieho Sheena byla jeho společná fotografie s herečkou Bree Olsen a lahví čokoládového mléka.

Možná je ale Sheen prostě příliš vytížený a na udržování internetové popularity mu nezbývá čas. Po svém slavném vyhazovu ze seriálu "Dva a půl chlapa"  září v komediálním seriálu "Anger Management", v němž ztvárňuje postavu psychoterapeuta Charlieho Goodsona. 

Tagy: seriál Twitter