zavřít

Charlie Sheen: Mou drogou je Charlie Sheen

- Magazín autor: red

Herec Charlie Sheen prý není závislý na kokainu. Ještě těžší závislost má prý sám na sobě. Jeho já je pro něj tak silnou drogou, že se stal na svém egu závislý. Pětačtyřicetiletý herec přitom vede přes média vulgární válku s tvůrci seriálu Dva a půl chlapa, v němž byl představitelem hlavního hrdiny. Producenti kvůli hádce natáčení okamžitě zastavili.

zdroj: Archiv


„Mám jednu rychlost, mám jeden převod – chod… Jsem závislý na droze, ta droga se jmenuje Charlie Sheen. Není dostupná, protože kdybyste ji jednou zkusili, zemřeli byste, váš obličej by se rozpustil a vaše děti by plakaly nad vaším tělem, které explodovalo,“ uvedl Sheen v americkém televizním pořadu 20/20.

V show přitom herec kamery provází svým domem a představuje jim také svou kamarádku Natalie Kenly a pornoherečku Bree Olson. Prý chce vysvětlit světu svoji verzi příběhu o jeho sexuálních úletech a drogách.

„Je tam pár nesmyslů, které musejí být napraveny a je tam pár příběhů, které musejí být vysloveny a lidé musejí slyšet mou verzi… Hodlám naprosto svůj život sevřít v náručí, obejmout oběma rukama a milovat ho divoce a bránit divoce v této zběsilé nenávisti,“ prohlásil Sheen. Celý rozhovor američtí diváci zhlédnou na obrazovkách v úterý večer.