zavřít

Charlie Sheen je v léčebně

- Magazín autor: red

Herec Charlie Sheen přerušil natáčení seriálu Dva a půl chlapa a dobrovolně odešel na léčení. Kam a proč ale jeho mluvčí odmítá prozradit. Potvrdil pouze, že si Sheen skutečně vzal volno a zavřel se do sanatoria na utajovaném místě. Zda jeho léčba souvisí s útokem na manželku Brooke Muellerovou, ale oficiální prohlášení nevysvětluje.

„Kvůli preventivním opatřením jsme se rozhodli oznámit, že Charlie Sheen nastoupil do léčebny. Dává si na čas pauzu s natáčením seriálu Dva a půl chlapa. Žádá všechny, aby respektovali jeho soukromí. Žádné další komentáře ale podávat nebude,“ uvádí se v prohlášení tisku.

Televizní společnost CBS potvrdila, že se natáčení seriálu Dva a půl muže skutečně odkládá a že přeje hlavnímu hrdinovi sitcomu brzké zotavení.

V léčebně je také Sheenova manželka Brooke Mueller. Ta se léčí se závislostí na kokainu. Ale tento týden sanatorium Canyon v Malibu prý rychle opustila poté, co se do léčebny dostali novináři. Jednatřicetiletá realitní investorka přesídlila na jinou kliniku, kde v léčbě bude pokračovat.