zavřít

Charlie Sheen bude mít vlastní „Kurz sebeovládání“

- Magazín autor: red

Problémový herec Charlie Sheen plánuje televizní comeback. Bude účinkovat v show podobající se komediálnímu filmu Kurs sebeovládání s Jackem Nicholsonem.

Sheen (45) nic nenatočil od svého vyhazovu ze seriálu Dva a půl chlapa v březnu. Byl nejlépe placený televizní herec. Za jednu epizodu si vydělal téměř 30 milionu korun.

Všechno se pak rozpadlo po tom, co nazval tvůrce seriálu Chucka Lorra jako „malý kontaminovaný červ“. Mnohokrát také vynachvaloval a podporoval drogy, což bylo pro tvůrce a producenty nepřípustné.

Avšak s pomocí svého známého Joe Rotha, který je také výkonný ředitel Revolution Studios, si Sheen zařídil roli. Toto studio taktéž produkovalo originální film s Jackem Nicholsonem. Sheen doufá, že mu tento projekt zařídí comeback do televize.

V originálním filmu Kurs sebeovládání účinkuje Nicholson jako doktor Buddy Rydell a Adam Sandler, jeho pacient, který potřebuje pomoc se sebeovládáním.

Jak a kdy zemře Charlie Harper? Tvůrci Dva a půl chlapa už vědí - čtěte ZDE

Ashton Kutcher nahradí Charlie Sheena v komediálním seriálu Dva a půl chlapa - čtěte ZDE

Adaptace Sheena bude mít iniciály „A.M.“. Bude hrát poradce, který bude pomáhat svým pacientům s ovládáním vzteku, avšak s poněkud neobvyklým způsobem.

Tagy: adam sandler