zavřít

Céline Dion čeká dvojčata

- Magazín autor: red

Zpěvačka Céline Dion se konečně dočkala. Ještě před pár dny v rozhovoru přiznala, že každý den čeká na šťastnou zprávu, kdy jí lékaři oznámí, že se jí podařilo počít pomocí umělého oplození. A už je to tady. Dvaačtyřicetiletá hvězda může potvrdit, že pod srdcem nosí dva nové životy. Oplození in-vitro prý vyšlo až na pošesté.

„<a href="http://www.osobnosti.cz/celine-dion.php">Céline</A> je těhotná, čeká dvojčata po šestém pokusu umělého oplození a teď se dala na akupunkturu, aby zvýšila své šance na udržení těhotenství,“ uvedla zpěvaččina zpěvačka Kim Jakwerth.

<a href="http://www.osobnosti.cz/celine-dion.php">Dion</A> je těhotná čtrnáct týdnů, pohlaví dvojčat jí lékaři prý sdělí příští týden.

„Jsme nadšením bez sebe. <a href="http://www.osobnosti.cz/celine-dion.php">Céline</A> doufá, že těhotenství bude v pořádku. Doufala v jedno dítě, takže zpráva, že čekáme hned dvě děti, je dvojitým požehnáním!“ svěřil magazínu People manažer a manžel <a href="http://www.osobnosti.cz/celine-dion.php">Dion</A> René Angelil.

S ním má <a href="http://www.osobnosti.cz/celine-dion.php">Céline</a> devítiletého syna Reného Charlese.