zavřít

Bývalá partnerka žaluje Nicolase Cage o 227 milionů

- Magazín autor: red

Na Nicolase Cage se valí další finanční pohroma. Na krachujícího herce podala žalobu jeho bývalá partnerka a matka jeho syna Westona Christina Fultonová. Ta požaduje u soudu v Los Angeles v přepočtu téměř 227 milionů korun. Podle žaloby se totiž kvůli herci stala obětí podvodu a nebyly naplněny všechny podmínky jejich společné smlouvy. Sama se tak prý dostala do dluhu ve výši 1,2 milionu dolarů – asi 21 milionů korun.


Cage sám v říjnu podal žalobu na bývalého účetního Samuela Levina, díky němuž se dostal do finančního krachu. Na daních tak dluží Nicolas 6,3 milionu dolarů (110 milionů korun) a bance dva miliony dolarů (35 milionů korun) na nesplacené půjčce. Ihned po oznámení krachu začal herec prodávat své nemovitosti, automobily, jachty a další cennosti, aby získal dostatek financí na splacení dluhů.

Fultonová žaluje Cage za to, že ji vystěhoval z domu v Los Angeles a prodal ho. Přitom ona tvrdí, že nemovitost získala od hollywoodského herce jako formu vyrovnání, když vychová jejich společného syna Westona.

„Ta žaloba je trapná a absurdní. Nicolas Cage jí dával zhruba tři miliony dolarů (asi 52 milionů korun) každý rok po několik let, přičemž soud mu ukládal platit jen šest tisíc dolarů (asi 105 tisíc korun) měsíčně. Doufáme, že žaloba bude rychle stažena,“ uvedl právník Marty Singer pro magazín People.

Tagy: nicolas cage