zavřít

Bruce Willis: Kvůli Demi bych skočil pod auto

- Magazín autor: red

Žít v manželství s ní už nedokáže, přesto ji miluje. Bruce Willis přiznal, že ačkoli nedokáže považovat Demi Moore za svou mileneckou lásku, chová k ní stále velmi silné city, stejné, jaké má vůči jejich třem dcerám. Podle svých slov by neváhal kvůli dětem skočit pod auto a udělal by to prý i kvůli své bývalé ženě.

„Když se dívám na své děti a jak s nimi vycházím, říkám si, to je láska. Vím, co to znamená. Pochopil jsem to. Kvůli nim bych skočil pod auto. Udělal bych to pro svou současnou manželku (Emmu Heming). A udělal bych to s největší pravděpodobností ještě i pro svou bývalou manželku (Demi Moorovou),“ prohlásil Bruce v rozhovoru o významu slova láska.

Willis přitom odmítá jakékoli afektové projevy lásky a neupřímná slova, ale hodnotu mají pro něho nepřímá gesta, kdy člověk koná pro dobro druhých na úkor svůj.

„Láska znamená, že své vlastní pohodlí obětujete těm druhým. Když řeknete, ty se najez první, ty udělej tohle první, já jsem v pohodě. Není to žádné obětování se. Loni, kdy jsem si bral Emmu, byl jsem s ní vyjma jediného dne pořád. Spali jsme denně spolu, probouzeli se každý den spolu. Pokud mě trochu znáte, znáte mou minulost, pak jistě také víte, že je to sakra zázrak,“ dodal hollywoodský holohlavec.

Tagy: bruce willis