zavřít

Britney Spears se bude znovu vdávat

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Zpěvačka Britney Spears (31) se bude opět vdávat. Jejím dalším manželem se stane její současný přítel a bývalý manažer Jason Trawick (41). I když se nejedná o zpěvaččinu první svatbu, snoubenci nehodlají troškařit. Veselka je bude stát minimálně 3 miliony korun. Své „ano“ si řeknou na konci letošního roku.

Britney Spears a Jason Trawick

Britney Spears a Jason Trawick,zdroj: Profimedia.cz

 

Americká zpěvačka se bude vdávat již potřetí. Jejím prvním manželem byl kamarád z dětství Jason Allan, druhé manželství pak uzavřela s tanečníkem Kevinem Federlinem.

 

I přes minulé partnerské neúspěchy, se Britney rozhodla pojmout svatbu velkolepě, dokonce si najala svatební tým. Vedle nemalých nákladů na šaty a hostinu, se zpěvačka rozhodla investovat i sama do sebe. Chodí pravidelně cvičit, tým kuchařů jí připravuje vyváženou stravu a navíc se koupe v kvalitní minerální vodě Evian.

 

Britney Spears vydala za svou pěveckou kariéru sedm alb. Největší slávu si užila na začátku 21. Století. Do paměti se zapsala především hity "...Baby One More Time", "Sometimes", "Oops!... I Did It Again", "I'm a Slave 4 U" nebo "Lucky". 

Tagy: svatba