zavřít

„Brangelina“ s rodinou se zabydleli ve starodávném sídle

- Magazín autor: red

Jakoby pronajmutí celého vlaku nebylo pro Brada Pitta a Angelinu Jolie dostatečné. Ve Skotsku si trochu té extravagance také užili. Ubytovali se v sídle z 16. století.

Sídlo, které se nachází ve venkovském statku (ano, pronajali si celý statek) je plný volně pohybujících se krav, koní a bažantů. Děti si zde mohou užít mnoho zábavy. Rozhodně je to pro mladé měšťáky velká změna. Brad Pitt dokonce vzal své syny Maddoxe a Paxe na ryby. Angelina pro změnu zvolila skotačení v květinových polích s tříletým Knoxem. Skoro jako ve filmu.

Ve čtvrtek večer se slavný pár rozhodl vzít děti ven, aby si užili ještě více venkovské zábavy. Zašli si do restaurace v Ayr a do baru Balgarth. Manažer restaurace potvrdil, že se v 19.30 objevila celá rodina, včetně dětí Maddoxe, Paxe, Zahary, Shiloh a dvojčat Vivienne a Knoxe. Co se potom odehrávalo v baru bohužel nevíme.

Útulná restaurace se chlubí tím, že využívá pouze skotského bohatství. Je přitom rájem pro děti. Nachází se zde velké dětské hřiště s mnoha trampolínami, lezeckými zdmi a klouzačkami. Není divu, že si to děti užily. Navíc jako menu je možné si objednat jídlo, které jsou tematicky zaměřeny na animované filmy. Můžete si objednat Shrekovy párky s kaší, ryby ve tvaru rybičky Nemo, Aladdinovu pizzu se sýrem a rajčaty nebo karamelový puding od Medvídka Pů.

Angelina Jolie a Brad Pitt si zarezervovali vlak na cestu do Skotska. Celý - čtěte ZDE

Mohou tedy manažéři restaurace považovat rodinu Brada Pitta a Angeliny Jolie jako regulérní hosty? Není to údajně nic neobvyklého. Restauraci navštěvuje mnoho skotských fotbalových klubů, které žijí v okolí.

Brad Pitt a Angelina Jolie se svou rodinou zůstanou ve Skotsku po dobu dvou týdnů. Pitt zde točí svůj nový film World War Z.