zavřít

Bradley Cooper: Mým největším koníčkem je vaření

- Magazín autor: red

Herečka Renée Zellweger je posedlou dietářkou. Vedle kolegy Bradleyho Coopera, s nímž poslední měsíce randí, to má s hladověním ale dost těžké. Hollywoodský krasavec totiž miluje vaření a je to jeho největší koníček. Kdykoli má čas, stoupne si k plotně a hraje na kulinářského mága.

„Vážně vaření moc miluju. Moje babička byla úžasná kuchařka. Jako dítě jsem jí kupříkladu pomáhal dělat domácí těstoviny, hlavně cavatelli a ravioli. Byla to jedna z mých nejoblíbenějších činností. Miluju, když můžu z toho, co je zrovna v lednici, vytvořit nějaké úžasné jídlo,“ tvrdí Cooper.

O vaření se přitom v rozhovorech baví rád. O soukromí naopak vůbec. Šokuje ho totiž, jak média všechno překrucují.

„Poprvé jsem byl naprosto šokován z toho, jak to všechno, co psali, bylo nepravdivé. Psali o různých schůzkách s ženami, které jsem nikdy neměl, o domech, které jsem nikdy nevlastnil, v místech, které bych si nikdy nemohl dovolit. Byl jsem jedním z těch, kteří věřili tomu, co se píše. Teda vyjma mimozemšťanů a jiných hloupostí,“ dodala hvězda filmu <a href="http://film.osobnosti.cz/az-tak-moc-te-nezere.php">Až tak moc tě nežere</a>.