zavřít

Brad Pitt zachránil ženu před útokem zombie

- Magazín autor: red

Brad Pitt se stal zachráncem. To by nebylo nic překvapivého, kdyby se to nestalo v reálném životě. Zachránil komparzistku před útokem zombie. Tohle určitě nebylo ve scénáři.

Brad Pitt, mommentálně ve Skotsku natáčí svů zbrusu novýj zombie thriller World War Z. Na scénu si tentokrát přizval přes 700 komparzistů. V centru Glasgow tak muselo být poměrně přelidněno.  Točila se totiž chaotická scéna, kde vypukne zombie invaze. Masy komparzistů běžela přes uličky Geogre Square, snažeje se utéct před zombie útokem.

Celá ta hrůza se stala reálnou, když jedna z ženských komparzistek upadla během útěku před zombie. Žena byla v ohrožení života, protože jí hrozilo udupání ostatními komparzisty. Hrdina Brad Pitt si pádu ženy všiml a hned si za ní pospíšil. Zvedl ji a odnesl na kraj ulice, kde mohla být ošetřená.

Na scéně bylo mnoho malých zranění, ale díky pohotové reakci Pitta se dokončení scény vyhnulo tragédii. Komparzistka měla údajně jenom odřené koleno. To je malá cena za to, abyste se dostala do náručí Brada Pitta, ne?

Bohužel neměl čas si se zraněnou ženou promluvit, protože scéna byla stále v plném proudu. Komparzistka údajně nemohla uvěřit tomu, že ji zachránil právě Brad Pitt, ale byla mu za to velice vděčná.

„Brangelina“ s rodinou se zabydleli ve starodávném sídle - čtěte ZDE

Angelina Jolie a Brad Pitt si zarezervovali vlak na cestu do Skotska. Celý - čtěte ZDE

Odhaduje se, že by Pitt měl dokončit natáčení během několika týdnů. Do kin se pak očekávaný film dostane příští rok.