zavřít

Brad Pitt stále kouří jako fabrika

- Magazín autor: red

Brad Pitt zlobí partnerku Angelinu Jolie. Přestože ho už několikrát přemlouvala, aby přestal s kouřením, on se milovaného tabáku vzdát nedokáže. Když je sám, kouří doslova jako fabrika, akorát před Angelinou a dětmi se snaží krotit. Poté, co se v roce 2005 dal Brad s Angelinou dohromady, slíbil hollywoodský hezoun, že už si nezapálí. Jenže za zády své partnerky abstinenci řádně dohání.


Brad kouří cigarety už mnoho, mnoho let a kouřil dokonce, i když byl ženatý s Jennifer Aniston. Je to jeden z mála zlozvyků, který si občas ještě dopřeje, zvlášť když je sám. Angelina mu to trpí jen tehdy, když to neohrožuje ji a děti. Ale nemá to vůbec ráda. Brad by si před dětmi nikdy nezapálil, před rodinou nekouří, ale občas si rád a s chutí stále zapálí,“ uvedl zdroj blízký Pittovi.

Brad a Angelina se poznali na natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. A po šesti letech si možná zahrají společně ve filmu znova. Zatím není nic podepsáno, ale tvůrci snímku Tiger doufají, že se jim podaří obě herecké hvězdy pro tento projekt získat.