zavřít

Brad Pitt a Angelina Jolie chodí na párovou jógu

- Magazín autor: red

Brad Pitt a Angelina Jolie se inspirovali manželi Beckham a začali chodit v rámci zkvalitňování svého vztahu na párovou jógu. Hollywoodský pár věří, že mohou při cvičení nejen posilovat své svaly, ale také pětiletý vztah. Využívají proto odborného vedení od indického duchovního gurua Rama Laljiho.

„Praktikují s ním jeho Siddha jógu a taky začali společně recitovat posvátné verše, které jim předal. Velmi to proměnilo jejich vztah, oba dva přestali pít alkohol a už se spolu ani nehádají,“ prozradila britskému magazínu Now Angelinina kamarádka.

Jógu praktikují v páru také manželé Beckham. „Victoria a David chodí na hodiny power jógy pro páry, jsou tu asi dvakrát týdně na hodinu. Je to nesmírně intimní zážitek. Musíte se totiž naučit být ve dvojici jednotní. Protahujete se, dýcháte a pohybujete jako jeden celek, je to skvělé pro páry a pravděpodobně lepší terapie než nějaké povídání,“ tvrdí zaměstnanec centra Sports Club v Beverly Hills, kam slavný anglický fotbalista s manželkou chodí cvičit.