zavřít

Brad a Angelina se rozešli, tají to do poslední chvíle jako Madonna a Guy

- Magazín autor: red

Ještě pár hodin před oficiálním oznámením rozchodu tvrdila Madonnina mluvčí Liz Rosenbergová, že její mandantka se s manželem Guyem Ritchiem rozhodně rozvádět nebudou. A stejnou strategii zvolil i Brad Pitt a Angelina Jolie. Přestože prakticky už zařizují věci tak, aby se mohli hladce rozejít a jít si každý svou cestou při společné výchově šesti dětí, médiím budou tvrdit do poslední chvíle opak. Respektive nebudou se k této záležitosti vyjadřovat a občas za sebe pošlou „nejlepší kamarádku“, která konec jejich vztahu popře.

„Následují scénář svého kolegy Guye Ritchieho, který se rozváděl s Madonnou před dvěma roky, kdy pár opakovaně popíral půl roku dopředu rozchod, až před samotným stěhováním a soudním stáním vše veřejně přiznal,“ tvrdí Ian Halperin, jenž nedávno vydal knihu Brangelina: Dosud nevyřčený příběh o Bradu Pittovi a Angelině Jolie.

A podle Madonnina scénáře se Brad a Angelina během příštích týdnů objeví společně s úsměvy na tváři na nějaké veřejné akci. Budou se tak snažit dát najevo, že zprávy o rozchodu jsou lživé. „Do poslední chvíle, ještě pár hodin před oficiálním oznámením budou novinářům vše zapírat,“ věří Halperin.

Podle tohoto novináře Brad s Angelinou nežije jako partner už dlouho. Oba mají milence, a když to loni na podzim málem prasklo, přispěchala Angelina s vysvětlením, že preferuje volný vztah. „Pochybuji, že je věrnost absolutně nezbytná pro vztah. Mnohem horší je, když partnera opustíte a pak o něm mluvíte ošklivě. Ani Brad, ani já jsme nikdy neprohlásili, že život spolu znamená být k sobě připoután řetězem. Oba jsme se přesvědčili o tom, že nikdy neomezujeme jeden druhého,“ tvrdila čtyřiatřicetiletá matka šesti dětí německému Das Neue.