zavřít

Bodyguard Justina Timberlaka zmlátil fotografa. Zpěvák jen přihlížel

- Magazín autor: red

Bodyguardi hvězdám slouží pro dobrou věc - jako nezbytná ochrana. V mnoha případech ale můžou přinést i řadu komplikací. Příkladem je nedávný útok bodyguarda zpěváka Justina Timberlaka. Třicetiletého autora hitu "What Goes Around, Comes Around" si chtěl zblízka vyfotit Paparazzi. Jeho bodyguardovi se tato skutečnost nelíbila, tak novináře zmlátil.

zdroj: Profimedia.cz

Justin je v Londýně na představení svého nového snímku "Friends with benefits". Když se incident stal, byl venku s herečkou, a zřejmě i přítelkyní, Milou Kunis a skupinou svých přátel. Všechno se zřejmě odehrálo velice rychle a podle svědků onen lovec snímků zabránil Justinovi vstup do restaurace. V tu chvíli přiskočil až moc pohotový bodyguard, uhodil s ním o zem a do ležícího fotografa pak začal kopat.

zdroj: Profimedia.cz


Bodyguard byl zatčen ještě tu noc v hotelu Dorchester Hotel, kde celebrita sídlí. "Policie byla přivolána na náměstí Berkeley kolem 21:45 minulé noci. Muž, který byl napaden utrpěl malé poranění a nemusel být hospitalizován." stálo v prohlášení místní Policie.

zdroj: Profimedia.cz