zavřít

Blonďatá hvězda Prciček Tara Reid se kvapem blíží anorexii

- Magazín autor: Kateřina Vodrážková

Kdysi neuvěřitelně sexy blondýnka, která nás oslňovala svou dokonalou tvářičkou, nyní jakoby zestárla o dvacet let. Co se jí stalo?

Sedmatřicetiletá americká herečka je už roky posedlá svou dokonalou postavou. Ale dá se tomu ještě pořád říkat dokonalost? Tara podstoupila několik liposukcí, kdy jí byl odsát tuk a nyní díky tomu nemá vůbec žádné bříško, zadek ani tvary. Naštěstí jí díky plastickému chirurgovi zůstaly alespoň silikonová prsa, přesto se vzhled herečky blíži anorexii. Tara vždy byla ovšem celkem oblíbenou herečkou a díky tomu natočila i mnoho různorodých filmů.

Tara Reid zdroj: Profimedia.cz

Asi nejvíce ji u nás proslavila třídílná série komendiálních Prci, Prci, Prciček, jejíž první díl se natáčel v roce 1999 a poslední teprve loni. Dále si zahrála ve  Velmi nebezpečných známostech a také ve snímku Big Lebowski, který je v první padesátce našich nejoblíbenějších filmů. Proč se ale ze sexy krásky stala nezdravě vyžilá skoročtyřicítka, je záhadou. Taře naštěstí stále přicházejí nabídky na role, takže v práci jí to zase tak moc nepřekáží. Možná by se měla nad sebou zamyslet a nechat si poradit od odborníků, bohužel ale trend vyhublých hereček je v Hollywoodu stále velkým hitem a tak se jí možná ani není co divit.

Tagy: anorexie postava


Osobnosti a filmy v článku