zavřít

Black Eyed Peas roztančili Prahu

- Magazín autor: red

V Praze se opět objevila skupina, která dostala na nohy nejen fanoušky hiphopu, ale také všechny ty, kdo si libují ve velkolepých show. V neděli 16. května se stěny O2 Areny otřásaly v rytmu hiphopu, popu a elektra pod taktovkou amerických Black Eyed Peas. Ti předvedli neuvěřitelně nákladnou, ale povedenou multimediální show, která snad nemá v české historii obdoby. Během téměř dvouhodinového vystoupení nabitého neskutečnou energií, smyslností a rytmem, si fanoušci poslechli celkem 17 skladeb z posledních 3 desek kapely, na své si přišli i fandové jednotlivých členů, kteří se postupně představili v krátkých medailoncích. Fergie představila 3 písně ze své sólové desky The Dutchess, Apl.de.apl se vrátil ke svým filipínským kořenům a předvedl úžasné taneční vystoupení, Taboo si halu podmanil svou jízdou na motorce nad hlavami návštěvníků a Will.I.Am ukázal, jak výtečným raperem je.

Přestože musela být kapela po svém strhujícím vystoupení vyšťavená, skoro všichni její členové se přesunuli na Bacardi after party do klubu Lokomotivka, kde se zase ukázali jako výborní hostitelé a DJs. Mezi více než 300 hosty přišli okouknout světové entertainery Jitka Válková, Iveta Lutovská, Sámer Issa, Yemi A.D., Gabriela Dvořáková. A nutno říci, že už příchod prvního člena kapely Tabooa vyvolal i mezi českými celebritami pozdvižení. O autogram a společnou fotografii byl obrovský zájem a proto není divu, že se skupina postavila za DJský pultík až kolem jedné hodiny ranní. Praha se zařadila mezi jedno z mála měst, kde se after party zúčastnila i zpěvačka Fergie a zejména pánové z ní nemohli spustit oči.

Je jedno, jestli jste patřili mezi 16 tisíc fanoušků na koncertě nebo mezi 300 vyvolených, kteří mohli strávit noc se slavnou kapelou. Pro každého, kdo měl možnost se hvězdných Black Eyed Peas byť jen dotknout pohledem, se stal nedělní večer nezapomenutelným zážitkem. Pro ostatní nezbývá než doufat, že se k nám Fergie, Apl.de.apl, Taboo a Will.I.Am zase brzy vrátí.