zavřít

Biologický otec Madonniny Mercy vydělává na soudní bitvu

- Magazín autor: red

Madonna je v těchto dnech v Malawi, kde zahájila výstavbu dívčí školy a ukazuje adoptovaným dětem Davidovi a Mercy jejich domovinu. To James Kambewa, biologický otec pětileté Mercy, je v Jihoafrické republice a tvrdě pracuje, aby si vydělal dostatek peněz. Chce se totiž s popovou královnu soudit a svou dceru získat zpět do vlastní péče.

zdroj: Archiv

„Teď jsem v Jihoafrické republice, kde si můžu vydělat mnohem víc. Doufám, že mi ty peníze pomůžou být řádným otcem mojí Mercy. Našetřím si dost, abych mohl letět do Londýna a navštívit ji, pokud mi to její nová matka dovolí. Vím, že letadlo stojí mnoho peněz, ale zoufale toužím vidět svou holčičku,“ uvedl James Kambewa.

Ale návštěvnou nic neskončí. Biologický otec plánuje i legální bitvu s Madonnou.

„Možná jednoho dne si budu moct najmout právníka, který to všechno dotáhne k soudu. Rád bych totiž podrobil právnímu zkoumání Madonnino právo mít moje dítě. Jsem pořád její otec,“ tvrdí James Kambewa.

Jenže on sám se zrovna legálně po Mercyině porodu nezachoval. V Malawi měl být souzen za sex s nezletilou, Mercyinou matkou, která zemřela ve čtrnácti letech při porodu. Proto když se Mercy narodila, utekl ze země a holčička se ocitla v sirotčinci.