zavřít

Bieber smazal účet na Instagramu, Lopez popřela spekulace o svém těhotenství

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.

Justin Bieber

Justin Bieber smazal svůj účet na Instagramu. Stalo se tak jen několik dní poté, co se virtuálně pohádal se svou expřítelkyní Selenou Gomez… a varoval uživatele, aby se mírnili ve svých nenávistných projevech vůči jeho nové lásce Sofii Richie.

Justin Bieber

Hugh Jackman

Hugh Jackman značně znervózněl své fanoušky. Zveřejnil totiž fotografii, na které je doslova k nepoznání. Kromě tmavých váčků pod očima má také naběhnuté žíly na čele a celkově vzato vypadá, jako by během několika týdnů dramaticky zestárnul. „Doufám, že je to makeup…,“ konstatoval jeden jeho follower.

Hugh Jackman

Kateřina Brožová a Eliška Bučková

Kateřina Brožová a Eliška Bučková se pochlubily svými nejnovějšími úlovky. Konkrétně rybími. První jmenovaná se moc nevytáhla, ale Bučkové se ve spolupráci s jejím partnerem Jakubem Vágnerem podařilo chytit parádního mečouna.

Brožová a Bučková chytají ryby

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez nepřímo popřela spekulace, podle kterých před cca třemi měsíci přišla do jiného stavu. Publikovala snímek, na kterém pózuje v kalhotách a sexy topu odhalujícím bříško – a rozhodně se nezdá, že by byla těhotná. Její manažer Benny Medinna inkriminovaný obrázek následně poslal TMZ a uvedl, že tyto zvěsti jsou „100% nepravdivé“.

Jennifer Lopez

Melanie Griffith

Melanie Griffith prostřednictvím Instagramu popřála k narozeninám svému bývalému manželovi Antoniovi Banderasovi. „Vždycky tě budu milovat (sic),“ napsala mimo jiné. Ještě relativně nedávno mu přitom nemohla přijít na jméno…

Melanie Griffith

Andrea Verešová zapózovala s Karlem Gottem. „Krásny večer v úžasnej a milej spoločnost,“ komentovala jejich společnou momentku a přidala řadu hashtagů typu „#superstar“, „#vecnemlad“ či skvěle „#skvelenaladeny“.

Andrea Verešová a Karel Gott

Vin Diesel

Vin Diesel vypustil do éteru emocionální video, ve kterém mluví o svém tragicky zesnulém příteli Paulovi Walkerovi. Na sociálních sítích se však momentálně rozebírá hlavně jeho konflikt s Dwaynem Johnsonem. Ten vypukl poté, co se „The Rock“ na Facebooku utrousil zmínku o jistém neprofesionálním spoluherci, přičemž podle všeobecného přesvědčení tím narážel právě na Vin Diesela.

Vin Diesel video 1

The Rock

Tagy: sociální sítě drby

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku