zavřít

Beyoncé zpívala na Nový rok Kaddáfímu za 37 milionů

- Magazín autor: red

Peníze nesmrdí. Tedy alespoň zpěvačce Beyoncé Knowles, která klidně inkasuje 37 milionů za novoroční večírek od pátého syna libyjského vůdce Muammara Kaddáfího. Sedmatřicetiletý Hannibal je přitom pověstným násilníkem a narkomanem. Jen pár dní před Silvestrem zmlátil svou manželku v londýnském hotelu Claridges. Policie Aline Skafovou nalezla v pokoji se zlomeným nosem a pohmožděninami v obličeji.

A pár dní na to už Beyoncé na Hannibalově večírku rozdávala úsměvy a pěla o duši. Dostala za to dva miliony dolarů, což v přepočtu na koruny činí něco kolem 37 milionů korun. Večírku pořádaného Hannibalem se účastnil také její manžel Jay-Z, Lindsay Lohan a Usher.

„Manažeři Beyoncé udělali fakt skvělé rozhodnutí, kam ji poslat na vystoupení… Zdá se, že někdo mezi nimi dost zaspal, nebo ty peníze byly tak obrovské, že si řekli, kašli na veřejnou image a ber ten balík,“ komentoval zpěvaččino chování profesor mediálních studií Marc Lamont Hill z Columbia University.

Hannibal Kaddáfí má na kontě bezpočet násilnických činů po celé Evropě. Zmlátil policisty v Itálii, řídil v protisměru zdrogovaný po Champs-Élysées a několikrát zmlátil své milenky i manželku Aline Skafovou.