zavřít

Beyoncé vyrazí na další světové turné jako platinová blondýna!

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Slavná americká zpěvačka zveřejnila plakát k turné The Mrs. Carter Show World Tour. A je na co se dívat!

Beyoncé, která se proslavila především songem „Single Ladies“, je na plakátě hned čtyřikrát. A prošla opravdu velkou proměnou. Z tmavovlásky se jakoby mávnutím kouzelného proutku stala sexy blondýnka s rudými rty.

Turné The Mrs. Carter Show World Tour odstartuje 15. dubna v Bělehradě. Není, bez zajímavosti, že ve Velké Británii byly vstupenky na její koncert vyprodány už minulý měsíc a to během neuvěřitelných 12-ti minut. Jen o chvíli později se objevily na nejrůznějších aukčních webech, kde za ně překupníci požadovali několikanásobek jejich původní ceny.

Beyoncé

Bývalá členka legendární dívčí kapely Destiny's Child by se během svého turné měla zastavit například i v Paříži, Stockholmu či Amsterdamu. Do České republiky bohužel nedorazí. V pátek 17. dubna však vystoupí na Zimním stadionu v Bratislavě.

Jedenatřicetiletá Beyoncé Giselle Knowles patří mezi nejúspěšnější hudební interprety současnosti. Už sedmnáctkrát získala prestižní cenu Grammy a během své dosavadní kariéry prodala přes 75 miliónů hudebních nosičů. V roce 2008 se tajně provdala za rappera Jay-Z (Shawna Cartera), se kterým má jedno dítě.

Tagy: turné plakáty


Osobnosti a filmy v článku