zavřít

Beckham se soudí s prostitutkou a vydavateli o 145 milionů

- Magazín autor: red

David Beckham tvrdí, že prostitutka Irma Niciová lže a že s ní a její kolegyní nikdy nic neměl. Ona magazínu In Touch Weekly prodala příběh, podle něhož si však manžel Victorie Beckham s ní a další lehkou ženou užíval sex ve třech za úplatu. Pokud ale lže, pak bude muset slavnému fotbalistovi zaplatit ona a vydavatel v přepočtu 145 milionů za újmu na jméně a cti.

Šestadvacetiletá prostitutka se však skrývá a tak celá horda Beckhamových právníků pátrá po světě, aby jí mohla předat soudní předvolání. Fotbalista požaduje omluvu na přední stránce časopisu In Touch Weekly, který článek od Niciové otiskl.

David je připraven převrátit celou Zemi vzhůru nohama, aby našel tu ženu, která si myslí, že si může vymyslet jakoukoli fantazii, která extrémně ublíží jemu a jeho rodině. Zacházela s jeho manželkou a jeho dětmi tak bezohledně, že ji nenechá jen tak jít. Chce se vypořádat se všemi zaujatými. S časopisem, s vydavateli i s tou šlapkou,“ svěřil britskému listu The Sun Beckhamův kamarád.

Podle bosenské rodačky Irmy si ji měl David pozvat do newyorského hotelu Le Parker Meridien v roce 2007, kdy si užívali sex ve třech. „David může dokázat, že tam nebyl. Ona nemůže dokázat, že tam byl,“ dodal zdroj.

Beckham si najal světové právní špičky, pracuje pro něho americký advokát Bert Deixler a britský specialista na mediální kauzy Gerrard Tyrrell ze společnosti Harbottle & Lewis. Právníky má fotbalista ale také v Německu, protože vydavatelem časopisu je hamburská mediální skupina Bauer.