zavřít

Beckham ho má malého, osahala si italská moderátorka

- Magazín autor: red

Další obětí italské televizní hvězdy Eleny Di Ciocciové se stal David Beckham. Autorka satirického pořadu totiž nevinně zpovídala fotbalistu před hotelem v Miláně, ale pak ho najednou chňapla mezi nohy. Chtěla zjistit, zda má tak naditý rozkrok, jak to vypadá na reklamách pro spodní prádlo Emporio Armani. Odpovědí je pak její výkřik, který při útěku z místa činu opakovala: „E piccolo Beckham!“

V překladu křičela, že ho „má Beckham malého“. Zatímco ji pronásledovala fotbalistova ochranka a odmítala ji pustit dále přímo k němu. David s vyvalenýma očima a utíkal do svého auta.

Celý incident včetně rozhovoru a honičky s bodyguary natáčel kameraman pořadu Le Iene neboli Hyeny, v němž Di Ciocciová září.

Beckham pak obklopen ochrankou skočil do auta s černými skly. Di Ciocciová se k němu snažila dostat, zápasila s ochrankou, a když se jí podařilo vytrhnout běžela k místu řidiče, kde Beckham seděl, a zakřičela: „Pěkně jsi nás tahal za nos! Jak jsi mohl, Davide?!“

Pořady Hyeny s Beckhamem odvysílala televize Italia 1, kterou provozuje Berlusconiho Mediaset. Italský ministr ale vlastní také tým AC Milan, za něhož teď Beckham kope.