zavřít

Austrálie zakázala příliš dráždivou reklamu s Pamelou Anderson

- Magazín autor: red

Australská internetová společnost Crazy Domains chtěla mít skutečně crazy neboli šílenou reklamu pro své domény. A proto si najala Pamelu Anderson a angažovala její bujné vnady. Jenže kráska ve zlatých plavkách polévaná proudy mléka je pro protinožce prý příliš vulgární. Tak ji tamní Úřad pro standardy v reklamě zakázal.

Klip začíná nevinně, Pamela jako šéfka společnosti vede jednání o tom, jakou doménu si firma zvolí. V tu chvíli se jeden z podřízených na Pamelu a její asistentku podívá a má vizi. V ní obě ženy oděné do odhalujících plavek tančí u sebe a přitom jejich tělo polévají proudy mléka. V tu chvíli ale Pamela, manažerka v kostýmu, vyruší ze snění podřízeného Adama a táže se ho důrazně, jakou doménu vymyslel. On odpovídá Crazydomains.com.au.

„Mělo to být troufalé a neočekávané, ale podle úřadu to zašlo za hranice slušnosti,“ uvedla prezidentka úřadu Fiona Jolly.

„Za vším stojí feministky na internetu, které naši reklamu napadly a očernily,“ nesouhlasí Gavin Collins, manažer firmy Crazy Domains. Proti zákazu prý bude bojovat.