zavřít

Ashton Kutcher a Demi Moore se rozchází

- Magazín autor: red

Manželství mezi Astonem Kutcherem a Demi Moore je možná u konce. Na internetu se totiž rozneslo, že podvádí svoji ženu. Podvedl ji údajně s mladší Sarou Leal.

Ashton (33) se potkal se Sarou Leal (23) minulý pátek v nočním klubu v San Diegu. Zdroj uvedl, že se momentálně radí se svým právním zástupcem. „Dneska se má sejít se svým advokátem. Je absolutně vyděšená.“

Známý tohoto slavného páru uvedl: „Jejich vztah je u konce. Důvodem je jeho neustálé podvádění. Pro Demi je to velice bolestné.“ Ashton se ovšem nikdy k nevěře nepřiznal a popírá jakékoliv obvinění.

Ashton nedávno na svém Twitteru uvedl: „Když předpokládáte něco, o čem nic nevíte, děláte tím ze sebe blbce a ze mě vlastně taky.“ Napsal to před tím, než odešel z jejich společného domu na cestě do Warner Bros studia, kde se chystal natočit novou epizodu Dva a půl chlapa.

Sara Leal

Vše ovšem může být pouze internetový výmysl. Ashton byl totiž ve čtvrtek spatřen v ulicích Los Angeles se svatebním prstýnkem. Spatřili ho po tom, co vyšel z obchodu Ducati, kde si koupil dvě motocyklové helmy. Poté jel zpět do svého domu v Beverly Hills.

Podle zdroje se Demi také vrátila ve stejný čas domů. Ani jeden z nich ovšem nevydal žádné oficiální prohlášení. K tématu se údajně nevyjádřili ani jejich mluvčí.