zavřít

Ashleyho Cola bude stát nová svatba s Cheryl přes 250 milionů korun

- Magazín autor: red

Fotbalová hvězda Ashley Cole souhlasil s podmínkami jeho bývalé ženy Cheryl Cole. Tyto podmínky nové svatby ho však budou stát přes 250 milionu korun.

Tohle jsou podmínky bývalé porotkyně X Faktoru:

- Nový rodinný dům. V jejich starém domě v Surrey ji totiž Ashley podvedl.

- Nahrávací studio, které bude navrženo podle jejích představ

- Přistávací plochu v Los Angeles, aby mohli uniknout před publikem a fotografy

- Přísně tajná svatba v zahraničí a finančně neomezené líbánky

Navíc Cheryl dostane prsten, jehož cena bude podle zdroje vyšší než ty předešlé. Pro informaci, dva předešlé prsteny, které Cheryl vyhodila při nevěře, stály každý kolem čtyř milionů korun.

Anglický obránce také musí povolit své tchýni, aby se k nim přistěhovala. Tyto podmínky jsou údajně nekompromisní a nebude o nich žádné vyjednávání.

Její blízký uvedl: „Jelikož bude Cheryl čelit veřejné pozornosti, musí si být jistá, že Ashley je ochotný podepřít svá slova penězi.“

Obránce nemá moc na výběr. Má sice Cheryl zpět, ale bude muset za to dát výraznou sumu. Cole už má několik nemovitostí v Los Angeles. Nové místa také objevoval v Dubaji. Cheryl (28) se tam velice líbilo, když tam byla poprvé. Hledá tam letní sídlo, kde můžou zůstávat, až budou opět spolu.

Cheryl a Ashley Cole opět spolu – tentokrát u grilování - čtěte ZDE

Zdroj uvedl, že to nemá Ashley u Cheryl úplně jisté. Ještě spolu nespali a ani se nepolíbili. Stále má před sebou hodně práce, aby ji získal zpět.

Blízcí Cheryl se o ni obávají. Mezi nimi je také tanečník Derek Hough (26). Údajně mu ale nezvedá telefonáty. Její matka Joan (51) ji také přemlouvala, aby mu neprominula, ale očividně neúspěšně.