zavřít

Arnold Schwarzenegger píše autobiografii. Má z toho být trhák

- Magazín autor: red

Arnold Schwarzenegger se rozhodl, že se světu svěří se svým životním příběhem. Rozhodl se sepsat autobiografické dílo. Se vším se nesvěří, něco na sebe ale práskne.

Herec, bývalý guvernér státu Kalifornie a ještě bývalejší svalovec se rozhodl napsat knihu, která pokryje úplně všechno. Počínaje jeho životem v Rakousku, přes jeho hereckou a kulturistickou kariéru až po rozvod s Marií Shriver. Nicméně ty nejosobnější detaily si bohužel nechá pro sebe. "Rozhodně o sobě neřekne všechno, tím si můžete být jistí." řekl jeden z blízkých Schwarzeneggera.

Sám Arnold (64) bude na knize pracovat během natáčení druhého pokračování snímku The Expandables, kde hraje bok po boku Sylvestra Stallona. Pro dílo už je i vymyšlen název - Total Recall: My Unbelievably True Life Story (Total Recall: Můj neuvěřitelně pravdivý životní příběh).

"Zapisoval si a shromažďoval zápisky přes více jak rok," řekl Arnoldův mluvčí Adam Mendelsohn. "Nechtěl svou autobiografii psát v době, kdy byl ještě guvernérem. To by bylo nepřijatelné." Jonathan Karp z vydavatelství Simon&Schuster byl z celého nápadu nadšený a řekl: "Nikdo nemá životní příběh alespoň trochu podobný tomu Arnolda. Je jednou z nejzajímavějších osob naší doby."

Tagy: arnold schwarzenegger