zavřít

Arnold Schwarzenegger píše autobiografii. Má z toho být trhák


Arnold Schwarzenegger se rozhodl, že se světu svěří se svým životním příběhem. Rozhodl se sepsat autobiografické dílo. Se vším se nesvěří, něco na sebe ale práskne.

zdroj: Archiv

Herec, bývalý guvernér státu Kalifornie a ještě bývalejší svalovec se rozhodl napsat knihu, která pokryje úplně všechno. Počínaje jeho životem v Rakousku, přes jeho hereckou a kulturistickou kariéru až po rozvod s Marií Shriver. Nicméně ty nejosobnější detaily si bohužel nechá pro sebe. "Rozhodně o sobě neřekne všechno, tím si můžete být jistí." řekl jeden z blízkých Schwarzeneggera.

Sám Arnold (64) bude na knize pracovat během natáčení druhého pokračování snímku The Expandables, kde hraje bok po boku Sylvestra Stallona. Pro dílo už je i vymyšlen název - Total Recall: My Unbelievably True Life Story (Total Recall: Můj neuvěřitelně pravdivý životní příběh).

"Zapisoval si a shromažďoval zápisky přes více jak rok," řekl Arnoldův mluvčí Adam Mendelsohn. "Nechtěl svou autobiografii psát v době, kdy byl ještě guvernérem. To by bylo nepřijatelné." Jonathan Karp z vydavatelství Simon&Schuster byl z celého nápadu nadšený a řekl: "Nikdo nemá životní příběh alespoň trochu podobný tomu Arnolda. Je jednou z nejzajímavějších osob naší doby."