zavřít

Arnold Schwarzenegger odmítal platit výživné. Dokud se mu nezranil syn

- Magazín autor: red

Arnold Schwarzenegger odmítal platit své manželce výživné. Vše se však velice rychle změnilo. Stačil pouze jeden moment, kdy se zranil jejich společný syn Christopher a celá rodina začala přemýšlet úplně jinak.

Přezdívka a zároveň herecká role Arnolda Schwarzeneggera "Terminátor" je už passé. Světoví novináři si pro hříšníka vymysleli novou přezdívku - Sperminátor. Proč? Odpověď je jednoduchá. Až moc si užíval. A to s velkou spoustou žen, jeho manželka Maria Shiver byla pouze jednou z nich.

Maria (55) si to však nenechala líbit a zažádala o rozvod. Armold na prostest odmítl platit výživné a výlohy za rozvod. Fakt, že Arnold odmítal platit (výživné mělo být opravdu tučné), napsal server TMZ. Všechno se však v jeden okamžik změnilo. Jejich syn Christopher (13) utrpěl vážný úraz při surfování. Celá rodina se pak sešla minulý týden v nemocnici.

Stačil tento dechberoucí incident a bývalý guvernér, herec a kulturista okamžitě vše podepsal a se vším souhlasil. Na výchově svých synů se s největší pravděpodobností budou podílet společně. Arnold a Maria spolu mimo Christophera ještě další tři děti. Syna Patricka, kterému je sedmnáct let. Ten údajně špatně snážel napětí které u Schwarzeneggera vzniklo a odstěhoval se. Další dvě dcery Katherine (21) a Christina (19) už u rodičů nežijí. Rozvod se jich tedy ani tolik nedotkl.

Tagy: arnold schwarzenegger