zavřít

Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone spolu v nemocnici? Proč ne!

- Magazín autor: red

Legendární akční hvězdy Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spolu sdílí další krásnou vzpomínku. Skončili totiž spolu kvůli zranění ve stejné nemocnici.

Hvězda Terminatora Arnold (64) si zranil při natáčení svého filmu rameno. To by nebylo až tak překvapující, kdyby ovšem ve stejné nemocnici neskončil také Sylvester Stallone (65), který si taktéž při svém natáčení zranil rameno.

Bývalý guvernér státu Kalifornie Arnold na svůj účet whosay.com napsal: „Po veškeré té akci, kaskadérských kouscích a úrazů z natáčení The Expendables 2 a The Last Stand, nastal ten pravý čas trochu si upravit mé rameno.“ Arnie poté dodal: „Hádejte kdo čekal za mnou v řadě na svou operaci.“

Arnold tak referoval ke svému starému známému Sylvesterovi. I přestože byly v 80tých letech rivalové o pozici největšího akčního hrdiny, jsou tihle dva přátelé, hlavně po natáčení filmu The Expendables 2, který má vyjít v létě tohoto roku. Mimo této akční lahůdky se nedávno rozhodlo, že se tihle dva staří známí opět setkají v připravovaném filmu The Tomb, který bude pojednávat o vězenském prostředí.

Tagy: arnold schwarzenegger