zavřít

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver se rozešli

- Magazín autor: red

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver se rozešli. Sdělili to společně ve svém prohlášení. “Byly to skvělé časy v osobním ale i profesionálním životě pro oba z nás,” řekli. “Shodli jsme se na tom po dlouhých diskuzích a úvahách.”

“Momentálně bydlíme každý zvlášť, zatímco pracujeme na tom jak to s náma v budocnu bude,” sdělili. “Stále vychováváme naše děti společně. Jsou štěstím a náplňí obou našich životů.”

Shiver (55), televizní žurnalistka a členka Kennedy dynasty, a Schwarzenegger (63), rakouský kulturista a akční hrdina, který se stal republikánským guvernérem Kalifornie, vypadali jako velice zvláštní pár po tom co se vzali v roce 1986.

Měli spolu čtyři děti ve věku 14,18,20 a 21 a dlouho vypadali jako blízký a milující se pár i přes svoje odlišnosti. Během politické kampaně v roce 2003, Shriver silně podporovala svého manžela proti tvrzením, že během své herecké kariéry obtěžoval ostatní ženy, a díky pomoci své ženy se Schwarzenegger stal guvernérem.

Schwarzenegger odešel z kanceláře guvernéra minulý leden po dlouhém a velice těžkém období. Tvrdí se, že znova odstartuje svojí hereckou kariéru a možná se objeví v novém Terminátorovi.

Tagy: arnold schwarzenegger