zavřít

Anne Hathaway: Stárnutí se nebojím, je to vlastně velmi osvobozující

- Magazín autor: red

Táhne jí na třicet a vypadá pořád lépe. Herečka Anna Hathaway je jednou z hvězd Hollywoodu, která se za svůj věk nestydí - naopak se jím pyšní. „Plynutí času vnímám jako velmi osvobozující," prohlásila bezdětná herečka. „Cítím se sebejistější ne snad s každým uplynulým dnem, ale většinou se cítím lépe než předchozí den, což je dobré," dodala osmadvacetiletá Hathaway.

Své názory ohledně věku svěřila při příležitosti pondělní premiéry romantického filmu „Jeden den". Publiku také sdělila, že čím blíž je třicítce, tím je svobodnější. Jako příklad (a zřejmě i svůj vzor) uvedla Anne dvaašedesátiletou Meryl Streep. „Máme tu průkopnice, které nám ukazují, že není důvod se bát a já si prostě myslím, že strach ze stárnutí je něčím, co zbytečně udržujeme," řekla Anne. „Kdo ho potřebuje?"

Co se týče lásky, tak v té jí momentálně věk také není žádnou překážkou.  V roce 2008 sice ukončila svůj velice dramatický vztah s italským byznismanem Raffaellem Follierim, který byl ještě ten rok zavřen za praní špinavých peněz, nicméně vše se pro hvězdu filmu Alenka v říši divů otočilo k dobru.

Anne už tři roky chodí s přítelem Adamem Shulamen a je v tom až po uši. „Jsem do něj hrozně zamilovaná. Jenom.. Adam mi úplně zkazil mé předsevzetí. Chtěla jsem si dát chvíli pauzu a být sama." řekla Hathaway pro magazín Marie Claire  poukazuje na svůj předešlý vztah. „Místo toho se hned zamiluju jako hlupák!"

Její film Jeden den, kde si zahraje bok po boku s hercem Jimem Sturgessem, přijde do českých kin 6. října tohoto roku. Film bude o páru, který se spolu vídá celých dvacet let. Zvláštností však je, že vždy jde pouze o jeden den za rok. Podívejte se na trailer ZDE.