zavřít

Angelina Jolie: Věrnost není pro vztah důležitá

- Magazín autor: red

Herečka Angelina Jolie věří na volnou lásku. Což s její historií asi překvapí jen málokoho. A je přesvědčena, že to není žádným nemilým předvánočním překvapením také pro jejího partnera a otce jejích dětí Brada Pitta. V poslední době se přitom o jejich vztahu nepíše příliš lichotivě. Angelina ale teď přišla s prohlášením: „Pochybuji, že je věrnost absolutně nezbytná pro vztah.“ V rozhovoru pak také přiznává, že se s Bradem. občas pohádají velmi vášnivě.

V rozhovoru pro německý magazín Das Neue vidí Angelina největší zlo v pomlouvání expartnerů. „Mnohem horší je, když partnera opustíte a pak o něm mluvíte ošklivě,“ uvedla hollywoodská kráska k tématu nevěry.

Angelina se snažila v rozhovoru rozptýlit fámy o tom, že její vztah s Bradem je v krizi jen proto, že nejsou spolu vidět tak často. „Ani Brad, ani já jsme nikdy neprohlásili, že život spolu znamená být k sobě připoután řetězem. Oba jsme se přesvědčili o tom, že nikdy neomezujeme jeden druhého,“ tvrdila čtyřiatřicetiletá matka šesti dětí.

Hvězda filmu Výměna také přiznala, že její vztah s Bradem je občas pěkně vášnivý a nějaká ta itálie s roztrženým tričkem není výjimečná.

„Občas u nás doma létají jiskry, když náš úžasný Brad občas není schopen vidět, že nemá pravdu a reaguje vzdorovitě. Pak se fakt naštvu a roztrhnu mu tričko,“ dodala Angelina.