zavřít

Angelina Jolie: Šestiletý syn Pax vaří líp než já

- Magazín autor: red

Ačkoli její matka Marcheline Bertrand byla vynikající hospodyní a především kuchařkou, herečka Angelina Jolie po ní tyto vlohy nezdědila. Je za plotnou tak příšerná, že připálí i čaj. Loni potrápila rodinu na Díkuvzdání vlastním pečeným krocanem. Ovšem dnes přiznává, že lépe by ho připravil i její šestiletý syn Pax, jehož adoptovala z Vietnamu.


Angelina potvrdila Paxovo kulinářské umění v rozhovoru pro prosincové vydání americké edice magazínu Vogue. „Je lepší než já,“ přiznala partnerka Brada Pitta s tím, že ona sama je jako hospodyňka skutečně mizerná.

Nejstaršího z potomků, adoptivního devítiletého Maddoxe z Kambodže, zase vyzdvihla pro jeho schopnost empatie. Chlapec prý dokonale zná pocity své matky a vychovává spíš on ji než ona jeho. Tedy alespoň při vaření. Když Angelina chystá snídani, Maddox ji vždy bez ohledu na výsledek pochválí slovy: „Skvělá práce!“

V interview pak herečka připomněla opět krásu svého partnera Brada Pitta. „Je extrémně pohledný a nejpřitažlivější z mužů,“ pochvalovala si Angelina s tím, že nejvíc sexy je obklopený jejich šesti potomky.