zavřít

Angelina Jolie se synem Paxem navštívila Vietnam

- Magazín autor: red

Angelina Jolie si udržuje dost nabitý program. Poté, co celá rodina navštívila Tokio, aby představili Bradův nový film Moneyball, navštívili Vietnam. I přestože se většinou jedná o práci, tentokrát se Angelina rozhodla, že si uděla menší pauzu.

V červenci Jolie uvedla deníku Financial Times, že Vietnamu dluží návštěvu. Děti údajně mají svou národní vlajku nad postelí. “Učí se o ostatních kulturách ale i o svých.” uvedla herečka.

Slavný pár adoptoval Paxe, když mu byly tři. Svou rodnou zemi navštívil po 4 letech. Většinou své plány neprozrazují. Jejich lokace je veřejnosti známá, až když jsou zahlédnutí před hračkářstvím na různých místech na světe.

Podle fotografa, si herečka a její syn Pax zašli na oběd ve městě Ho Chi Minh. Vietnamský deník VNExpress očekává, že celá rodina navštíví sirotčinec v Binh Duong, odkud Pax pochází. Poté by si měli užít populární turistickou destinaci v Con Dao.

Pitt (47) a Jolie adopovali jejich nejstaršího syna Maddoxe (10) z Kambodže, Zaharu (6) z Etiopie. Jejich dcera Shiloh (5) se narodila v Namibií a dvojčata Vivienne a Knox (3) ve Francii.