zavřít

Angelina Jolie o svém osobním životě a připravovaném filmu

- Magazín autor: red

V poslední době se šířilo spoustu drbů kolem Angeliny Jolie a jejího osobního života. Herečka se rozhodla, že veřejnosti vysvětlí, jak se věci mají. Řekla i něco o svém připravovaném filmu.

"Ne. Vážně nejsem těhotná. A momentálně ani nehledám dítě k adopci," řekla herečka pro časopis Vanity Fair. Dodala, že se ani nepřipravuje jakkákoliv "tajná svatba", která byla jedním z nejdiskutovanějších témat poslední doby. Angelina i Brad jsou momentálně velmi časově vytíženi, proto teď zřejmě nemají na svatbu ani pomyšlení. Jolie se věnuje filmu, který sama napsala a teď i režíruje, Land of Blood and Honey (Země krve a medu). Brad má zase spoustu práce s dlouho očekávaným filmem World War Z.

Film, na kterém Angelina momentálně pracuje je její první vlastní dílo. Napsala ho tak trochu "z nudy", když bojovala s chřipkou, řekla magazínu. "Dva dny jsem musela být v takové "karanténě", aby to ode mě nedostaly děti," řekla. "Byla jsem v podkroví našeho domu ve Francii. Na televizi se nekoukám a zrovna jsem nic nečetla. Tak jsem naopak začala psát. A napsala jsem to od začátku až do konce."

Její manžel ji prý velice podporoval a kritikou jí se scénářem pomáhal. "Jako každá normální žena, jsem si jeho názory vyslechla a pár jsem si jich tvrdě hájila," řekla. "Nicméně je těžké objektivně hodnotit osobu kterou milujete, proto si nemyslím, že je tím správným kritikem."

„Brangelina“ s rodinou se zabydleli ve starodávném sídle - čtěte ZDE

Angelina Jolie a Brad Pitt si zarezervovali vlak na cestu do Skotska - čtěte ZDE

Syn Angeliny Jolie a Brada Pitta dostal svou první filmovou roli - čtěte ZDE

"Přesto si Brad myslí, že budu pěkná fůrie. S natáčením jsem měla spoustu dobrých zkušeností. Myslí si že s režiséry nebudu mít trpělivot. A měl pravdu."

Film Land of Blood and Honey má být umístěn v období 90 let během bosenské občanské války. Film má být o páru, který se s válkou snaží vypořádat. Angelina v květnu řekla, že chce svým dílem vylíčit, jak hluboce je během války ovlivněno chování a vztahy mezi lidmi.