zavřít

Amy Winehouse strávila víkend na protialkoholním

- Magazín autor: red

Zpěvačka Amy Winehouse strávila víkend ve svém nejoblíbenějším hotelu – největší soukromé londýnské nemocnici The London Clinic sídlící na Harley Street. Britskou hvězdu přijali na protialkoholní po probenděném týdnu. K očistné kúře ji donutila její nová láska Reg Traviss.


Britský filmový producent a režisér totiž není z Amyiných závislostí nijak nadšený. To její exmanžel Blake Fielder-Civil byl jiný kalibr. Amy naučil nejen pít, ale také brát nejrůznější drogy, o něž po jeho boku nikdy nemusela prosit.

„Když se Amy neopíjí, pak si skvěle rozumějí. Ale Reg jí řekl, aby s tím přestala, nebo přijde o něho, minulý týden to přitom docela přehnala. Chce si ho udržet, takže se rozhodla, že bude velmi usilovat o abstinenci,“ přiznal britskému listu The Sun zdroj blízký Winehouse.

Neblahý vliv má pak na Amy prý její exmanžel, s nímž se sice nestýká, ale který se ji snaží neustále kontaktovat. Otec Mitch Winehouse hodlá předejít setkání bývalých manželů a chce u soudu získat nařízení, na jehož základě by se Fielder-Civil k Amy nesměl přiblížit na sto kroků.