zavřít

Amy Winehouse: Přestaň nebo umřeš


Amy Winehouse dostává více lékařských varování než kdokoliv jiný. Zpěvačka asi bude muset poslechnout své poslední ultimátum od doktorů: „Přestaň pít nebo umřeš.“

zdroj: Profimedia.cz

Zdroj sdělil: „Je to poslední šance pro Amy, doktoří z nemocnice The Priory, kde je Amy momentálně léčená, na ni byli velice přísní kvůli závažnosti její situace. Je to krutá realita, ale musí to slyšet.“

Není to poprvé kdy Amy byla varovaná. Už měla pár zákazů z nemocnice The Priory mezi lety 2007 – 2009 kvůli vážným problémům se závislosti na drogách.

Mezi posluchači přednášky o zdraví Amy byli i otec Mitch a přítel Reg Traviss, kteří poté prosili, aby Amy poslechla radu profesionálů.

Poté zdroj dodal: „Mají o ní strach. Mitch už v téhle situaci jednou byl, když byla Amy na drogách. Tentokrát ovšem sama Amy vyhledala pomoc a chce se dát do pořádku.“

Doufejme, že to vyjde.

Kvůli jejímu nadměrnému pití alkoholu nemohla Amy doprovodit svého přítele a filmového režiséra Rega na červený koberec při premiéře jeho nového filmu Screwed last night in London.

Winehouse se sama přihlásila do nemocnice The Priory minulý týden po tom, co do sebe nalila malou láhev vodky cestou do kliniky.

Amy se chce dát do pořádku, aby byla připravená na několik letních show v Evropě. Měla by vystupovat v Srbsku, Řecku, Španělsku, Itálii, Švýcarsku, Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

Zpěvačka by měla vyzkoušet pár nealkoholických nápojů, aby měla co pít, než dostane znova chuť na alkohol.