zavřít

Alanis Morissette žije zdravě. S červeným vínem a marihuanou!

- Magazín autor: red

Zpěvačka Alanis Morissette žije zdravě. Věří tomu a tvrdí to. Prý jí hodně kapusty a také pravidelně běhá. Trénink na maratón jí přispívá nejen k fit kondici, ale také k čisté hlavě a veselé mysli. To však neznamená, že se občas neoddá dobrému červenému vínu a k tomu si nevychutná jeden joint „léčivé marihuany“.


Pětatřicetiletá rockerka tvrdí, že běh je nejlepším lékem na deprese. „Když si procházím nějakým emocionálním stavem a jdu si zaběhat, můžete si být jisti, že se vrátím s čistou hlavou,“ pochvaluje si Alanis aerobní pohyb na čerstvém vzduchu.

Sama už běžela dva maratóny a zdravému životními stylu prý doslova propadla. Vedle pohybu také hodně konzumuje kapustu. Ale pořád si občas dopřeje „dost červeného vína a je docela zábavné dát si občas trochu léčivé marihuany. Pořád si umím užít večírek a trochu toho hýření,“ dodala Morissette.

V pubertě to ale sama se sebou lehké neměla. „Bojovala jsem s poruchou příjmu potravy,“ doznává kanadská zpěvačka. „Ale když jsem si uvědomila, že musím se svým tělem zacházet jako s nástrojem, a ne jako s ozdobou, můj vztah k jídlu se zcela změnil,“ dodala
Alanis.