zavřít

Adele si získala Ameriku. Hvězdy ji padaly k nohám

- Magazín autor: red

Po svém turné v Americe se facebookový profil zpěvačky Adele rozroste o pár přátel. Svými vystoupeními si tato Britka získala přízeň Ameriky. Její nové album „21“ drtí hitparády.

Jsou dva způsoby jak si získat Ameriku. První způsob je svojí extravagancí a odvážností, jako zvolila Lady GaGa. A druhý je poněkud decentnější. Vyžaduje černé šaty a úžasný hlas. Tuto možnost zvolila Britská zpěvačka Adele ve svém turné napříč Amerikou.

Překvapivě druhá z možností momentálně funguje lépe. I přesto, že je Amerika známá tím, že preferuje styl před talentem, tak si Adele zamilovali. Rozhodně ji však nechceme nazývat nestylovou. Její druhé album, zvané „21“, vyšlo tento týden. Album se se svými 350 000 prodanými kopiemi se okamžitě dostalo do čel hitparád a stalo se neprodávanějším albem za poslední tři měsíce. V prodeji porazilo i takovou komerční konkurenci, kterou je Justin Bieber.

Album 21 ničí konkurenty i v internetovém prodeji. iTunes uvedl, že i v předprodeji patřilo album do top 10 a po svém úterním vydání vystřelilo na první místo.

Není úspěšná pouze v prodeji alb, ale očividně udělala i velký dojem na americké hvězdy šoubyznysu. Dalo by se říci, že známé osobnosti stojí v dlouhé řadě, aby se s touto Britkou seznámili. Hvězdy jako jsou Dita von Teese, Delta Goodrem a Nick Jones patří mezi její zbrusu nové fanoušky. Zpěvačka Christina Aguilera dokonce požádala Adele o společnou fotku. Další na řadě je snad už jenom Barack Obama.

Po jejím středečním vystoupení v Hollywoodu byla zahlédnuta i Lindsay Lohan , která byla očividně tak dojatá, že se rozbrečela. Nebyla ani pod vlivem alkoholu, ale na uklidnění si musela zapálit aspoň tu cigaretu.

Zdá se, že to pro Adele vypadá v Americe slibně. Svým novým albem 21 dokonce zvýšila prodejnost svého tři roky starého alba 19. Adele přiznala, že mnoha věcem vděčí zesnulé Amy Winehouse, která pro ni byla mentorem a velice ji motivovala. Doufáme však, že se Adele vyvaruje mnohým chybám, kterých se Amy dopustila.