zavřít

8 nejlepších zpěváků mezi herci

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Populární jméno Ladíme se vrací již potřetí a údajně i naposledy! Rozzpívaný snímek s Annou Kendrick připomíná pozapomenuté kouzlo zpívajících herců. Vzpomněli jsme, které jiné z nejlepších tváří Hollywoodu mají zlaté hrdlo.

8) Scarlett Johansson

I když zřejmě znáte Scarlett jako tvářičku z marvelovek – alternativně možná i některých menších a artovějších filmů – ve skutečnosti ScarJo platí za tak dobrou zpěvačku, že před deseti lety vydala i album coververzí Toma Waitse.

7) John Travolta

Dnes si to většina lidí již nevybaví, Travoltovy začátky v Pomádě mu však na konci 70. let vysloužily kultovní oblibu po celém světě – a pro herecký výkon to vskutku nebylo.

6) Anne Hathaway

Ačkoliv si pár let starou verzi Bídníků pro sebe snažil ukrást Hugh Jackman, bylo to unikátní (napůl improvizované) číslo Anne Hathaway při zpěvu I Dreamed a Dream, co všem bralo dech.

5) Neil Patrick-Harris

Další stálicí mezi performátory muzikálových čísel je v Hollywoodu Neil Patrick-Harris. Někdejší dětská hvězdička se po znovunakopnutí své kariéry pěvecky předváděla zejména na uvádění velkých cen včetně Tony Awards.

4) Zooey Deschanel

Již celé tři alba dua She & Him, jehož polovinou je právě Zooey Deschanel, se dočkala vydání mezi širokou veřejnost. Herečka s největšími kukadly na světě překvapuje svým dalším talentem!

3) Jennifer Lawrence

Ačkoliv JLO uvedla, že nenávidí zpívání před živým publikem, nechala se přemluvit k nazpívání ústředního motivu pro jeden z dílů Hunger Games. Výsledná píseň The Hanging Tree se pak dostala až na 12. pozici žebříčku Top 100 v prosinci 2014.

2) Joaquin Phoenix

Dá rozum, že někdo s bídnými hlasivkami by zřejmě nemohl dostat hlavní roli v životopise Johnnyho Cashe – přesto je Joaquin Phoenix jako relativně méně populární herec v pozici zpěváka překvapivě špičkový!

1) Robert Downey Jr.

Nejenže platí za nejvýdělečnějšího herce této generace a úspěšný důkaz, že překonat lze jakoukoliv závislost – Robert Downey Jr. má i boží hlas!

Tagy: zpevaci herečka herec

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku