zavřít

5 sexuálních příběhů od celebrit, ze kterých běhá mráz po zádech

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Jenom málokoho nejspíše překvapí, že postelový život slavných mnohdy nabízí pěknou řádku delikátních příběhů. Ruku v ruce s nimi ovšem existuje i hutná porce příběhů a rad, z nichž spíše běhá mráz po zádech. Patero z nich ilustruje, nakolik jsou mnohé celebrity odtržené od reality.

zdroj: Profimedia

5) Nicolas Cage jí pouze zvířata se specifickým druhem pářením

Pokud patříte mezi strávníky, kteří demokraticky nečiní rozdíl mezi tím, je-li jejich pokrm ze zeleniny, ovoce, ryb, kuřete nebo slona, gratulujeme. Pokud však preferujete maso zvířat, které souloží jenom specifickým typem páření, pak vás musíme upozornit, že máte hodně společného s Nicolasem Cagem. Ten se svého času pochlubil tím, že do úst nestrčí maso patřící druhům, které mají "nečisté" pářící způsoby, například prasatům. Naopak vznešené páření, jakým se dle podle Cage rozmnožují ptáci nebo ryby, jsou pro Cageovo zažívací ústrojí prý příliš nevhodné. Inu, nic jiného, než studium pohlavních aktů zvířat a jejich interpretace na kvalitu výživy, jsme vlastně od Cage ani nečekali.

4) Jared Leto "daruje" použité kondomy

Říká se tomu "method acting" a znamená to v zásadě způsob herectví, při němž herec zůstává po celou dobu natáčení "ve své roli". I když jsou vypnuty světla a kamery, chová se stále stejně. Tento specifický typ herectví se však v poslední době stává spíše zdrojem bizarních historek, a nejnověji od Jareda Leta. Ten při natáčení Sebevražedného oddílu došel k tomu, že jeho Joker páchá celou řadu nechutností bořících lidskou důstojnost a soukromí - mezi mnoha, mnoha zvláštnostmi jako rozesíláním těl mrtvých prasat, své kolegy na place počastoval i použitými kondomy nebo análními kolíky. Zatímco dříve method acting znamenal, že se třeba na natáčení westernu příliš nemejete a vyspíte se jen na karimatce, Letovy "vtípky" šly tak daleko, že mnozí začali zvažovat soudní cestu k jejich uklidnění. Nakonec, mohlo to být horší - díky bohům, že Leto namísto Jokera nezískal hlavní roli třeba v Pádu Třetí říše...

3) Eva Longoria obdarovává přátele sexuálními pomůckami

Na první pohled jde o něco podobného jako v případě Jareda Leta, jenom "jako bonus" nejde o použité pomůcky - na stranu druhou, Leto měl alespoň výmluvu ve své Jokerovské roli. Eva Longoria ze Zoufalých manželek však ke skoro identickému zvyku přišla čistě o své vůli. Jak se pochlubila, všechny své známé pravidelně obdarovává nejrůznějšími typy sexuálních hraček - sama jich totiž od svých fanoušků dostává celé krabice, a již neví, co si s nimi počít. Co na první pohled zní jako rozkošný humor, však vzhledem k původu udělátek u fanoušků začíná znít spíše jako příběh z hororu. Ano, dostat second hand anální kolík, který měl v rukou (či jinde) bůhvíkdo, to je od Evy skutečně krásný dárek ke čtyřicátinám!

2) Gary Busey a jeho "vnitřní trubky"

Bývaly časy, kdy Gary Busey patřil mezi fajnové filmové záporáky - pamatovat si ho můžete třeba z Přepadení v Pacifiku nebo Smrtonosné zbraně. Avšak od té doby, co si Gary při nehodě poranil hlavu, není jeho duševní pohoda, co bývala. V rámci své chaotické série The Busey Zone, kde probíral své názory na astrální projekce nebo létání, to ilustruje i jeho ideu souložení s "vnitřním otvorem" svého já, což je buď metafyzická metafora masturbace anebo příznak toho, že Gary Busey již zcela zapomněl, jak funguje lidská anatomie. Mezi radami pro ženy zazněla jeho idea na to, že by dívky měly "vyřezat díru" (do čeho?), vložit do ní "gumovou hadici" a nakonec do této kombinace vložit své "orgány rozkoše". Ne, ani my to nechápeme.

1) Gwyneth Paltrow a její produkty

Ačkoliv ve světě filmu hraje přítelkyni nejchytřejšího člověka komiksového světa, v realitě je Gwyneth Paltrow synonymem bizarních sexuálních a medicínských rad. Vedle jejích rad o tom, kterak je užitečné si do vagíny strkat vajíčka (alespoň podle gynekologů není), nabízí Gwyneth ve svém eshopu celou baterii podobně "užitečných" produktů vezoucích se na stejné struně - jako bonus navíc skoro vždy obscénně drahých. Příklad za všechny? Zlaté dildo bratru za 360 tisíc korun. Inu, alespoň někoho však podobné rady za hubičku uspokojí.

Tagy: kuriozita celebrita úchylka

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku