zavřít

5 nejdivnějších tajných životů celebrit

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Život mnoha celebrit je kolikrát úplně jiný, než se může na první pohled znát. Rapper Snoop Dogg, kterého má většina lidi primárně zafixovaného jako věčného popularizátora marihuany, se ve svém volném čase věnuje trénování fotbalu. Není mezi slavnými jediný - ačkoliv si celebrity obvykle budují velmi vyhraněnou image, ve skutečnosti jim jejich utajené koníčky často nasazují daleko normálnější tvář.

zdroj: Profimedia

Snoop Dogg, fotbalový trenér

Tento rapper je možná nejznámější pro svou veřejnou zálibu v bylinkách a zpěvu, Snoop Dogg je však od roku 2003 rovněž také licencovaným fotbalovým koučem! Nejprve začal vedením týmu svého syna, jež z mrzkých pozic vyvedl až jeden z nejlepších mladých družstev. Jeho tajemstvím je prý velká empatie s hráči, což se notně pere s jeho drsňáckou image. Tím však neskončil - občasné trénování postupně rozvedl až do založené celé ligy 19 týmů, jejichž zápasy pravidelně zásobují penězi dobročinné organizace.

Snoop Dogg zdroj: tisková zpráva

Rosario Dawson, klingonská mluvčí

Ještě před dvěma dekádami byl obraz fanouška Star Treku notně nehezký. Nechme stranou, kolik pedofilů se skutečně pohybuje mezi trekkies - před 11 lety například LA Times přišel s tím, že všichni sexuální násilníci zadržení v Los Aneles v posledních čtyřech letech byli, krom jediného, rovněž zavilými fanoušky cest USS Enteprise. Při podobné statistice je o to svěžejší zjistit, že Star Treku rovněž holduje poněkud jiná sorta lidí - třebas herečka Rosario Dawson. Jak se svěřila v řadě interview, seriálový svět kapitána Kirka má v malíčku do takové míry, že dokonce zná několik slovíček z fiktivní Klingonštiny.

Rosario Dawson zdroj: Lionsgate

Viggo Mortensen, renesanční umělec

Jenom málokdo si stále udržuje takový étos moderního drsňáka jako Viggo Mortensen. Někdejší Aragorn z trilogie Pán prstenů se akčnějších dramatických rolí neštítil ani poté - jak dokládá drsňárna Východní přísliby s kultovní scénou brutální rvačky nahých mafiánů v sauně. Mortensen je však víc než jen charismatický filmový bitkař. Pomineme-li, že umí šest jazyků, skládá hudbu i poezii a fotí, Mortensen je rovněž nadšeným malířem. Jeho malby, pravda, spadají přesně do klišovité představy o moderním umění, jakou zřejmě máte. Faktem je, že finanční stabilita spojená s natáčením superdrahých bijáků mu konečně umožnila se více věnovat tomu, čím chtěl vždy být - renesančním mužem!

Viggo Mortensen zdroj: Bleecker Street Media

Neil DeGrasse Tyson, společenský tanečník

Zřejmě nejúspěšnější moderní popularizátor vědy, jež se pravidelně objevuje v seriálech jako je Teorie velkého třesku & zároveň člověk odpovědný za deplanetizaci Pluta je možná znám pro své porozumění přírodním vědám, DeGrasse Tyson se ovšem skoro vydal na docela odlišnou dráhu. V období studií na univerzitě v 80. letech se jen tak mimoděk rovněž věnoval latinskoamerickým a exotickým tancům - slovo "mimoděk" přitom v tomto případě znamená "dostatečně, aby v národním turnaji se svým týmem získal zlatou medaili".

Neil DeGrasse Tyson zdroj: National Geographic Channel

Justin Bieber, talentovaný hokejista

Jenom obtížně by se hledal jiný úspěšný a zároveň extrémně nenáviděný zpěvák tohoto tisíciletí, než je Justin Bieber. Vedle performera je ovšem Bieber rovněž Kanaďanem, a to znamená, že samozřejmě od mala holduje hokeji! Do jaké míry? Do takové, že Bieberovi nabídl Matt O'Dette, šéf týmu Bakesfield Condors, kontakt na hraní v kanadské lize ECHL na rok 2012-2013! Samozřejmě, publicita spojená s jeho účastí mohla být hlavní motivátor, i protřelí komentátoři se však shodují, že Bieber je minimálně dostatečně dobrý na hraní ve vysoké lize. Nakonec, kdyby Bieber Kondorům všechny zápasy prohrál, výsledkem by byla spíše negativní publicita. Cokoliv si tak o kanadské hvězdičce lze myslet, rozhodně platí, že zálibu v hokeji s ním zřejmě máte společnou!

Justin Bieber zdroj: tisková zpráva

Tagy: kuriozita herečka herec

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku