zavřít

5 nejdivnějších přátelství mezi slavnými

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Svět slavných osobností na první pohled vypadá jasně vykolíkován – herci, sportovci či pěvci se jistě přátelí jenom mezi „svými“. Jak však ukazuje námi vybraných pět nejdivnějších přátelství mezi slavnými, skutečnost je mnohdy daleko překvapivější. 

zdroj: Profimedia

5) Groucho Marx a Alice Cooper

Slavný herec a komik, který patří mezi průkopníky zvukové komedie, a nalíčený rockový zpěvák a textař? Tato atypická dvojice působí dojmem, že by se spolu sešla jenom jako propóly v nějaké klasické komedii. Groucho však nepatřil mezi inovátory pro nic za nic, a „mladá“ generace ho přirozeně zajímala – v Cooperově hysterickém podání okamžitě rozeznal hru s diváky a veřejně ho pochválil. Díky tomu, že oba dva žili nedaleko od sebe a Groucho trpěl nespavostí, našel často cestu k nočnímu ptáčeti Cooperovi. Nakonec si spolu dokonce pořídili klub.

4) Mel Gibson a Britney Spears

V jakémkoliv jiném vesmíru by tato dvojice působila dojmem naprostých protipólů – věčně naštvaný maskulinní katolík Mel Gibson by vlastně měl být tím, kdo bude v novinách odsuzovat popovou hvězdičku (svého času) stojící na vyzývavých klipech. Oba si však k sobě překvapivě našli cestu během svého ústupu ze slávy – jak Mel Gibson, tak i Britney Spears se dočkali „exilu“ pro své opilecké chování. Britney ve svém nejkrušnějším období v Gibsonovi našla nečekanou podporu do té míry, že spolu dvojice údajně strávila několik dovolených.

3) Prince a Muhammad Ali

Ačkoliv byl Prince slavnou pěveckou hvězdnou a Muhammad Ali zase platil za boxerského přeborníka, neměl by existovat racionální důvod, proč by si k sobě duo mělo najít cestu. Přesto se tak stalo přes jejich společný zájem… v kouzelnických tricích. Při setkání v roce 1997 si prý vzdor poněkud krkolomnému startu velmi dobře notovali a zůstali i nadále v častém kontaktu.

2) Hunter S. Thompson a Don Johnson

Dnes vám zřejmě jméno Don Johnson nic neříká, pokud si však pamatujete starý seriál Miami Vice, zřejmě se na tohoto bouřliváka akčního filmu (ale i producenta a zpěváka) možná rozpomenete. Naproti akčnímu herci tu pak máme Huntera S. Thompsona, novináře a autora slavného zejména pro dlouhé metafyzické popisy drogových stavů. Přes své rozpory byli Thompson a Johnson dobří přátelé a často se prý oddávali běsnění pod vlivem ledajakých látek pospolu.

1) Snoop Dogg a Martha Stewart

Vítězný pár by nemohl působit odlišněji. Na jedné straně máme postavu proslavenou pro svůj konflikt se zákonem, na straně druhé je Snoop Dogg. Martha Stewart, televizní celebrita proslavená svými pořady a knihami o vaření (a také zatčení ve farmaceutické kauze z roku 2004), se dlouhodobě přátelí s dost možná největším proponentem marihuany na světě. Duo se údajně přátelí již řadu let a navštívilo spolu i několik talkshows.

Tagy: celebrity

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku