zavřít

4 herci, kteří okoření budoucnost marvelovek

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

Už od tohoto čtvrtka rozšíří filmový svět Marvelu další předpokládaná hitovka, snímek Black Panther o stejnojmenném černošském superhrdinovi. Blíží se třetí díl Avengers jako kulminace desetileté snahy o vybudování komplexního filmového světa – a do Black Panther je tak jenom první snímek z větší baterie budoucích, které by měly opepřit další komiksovou fázi. Součástí toho bude i několikero nových tváří.

4) Laurence Fishburne

Nikdo nemládne, sázka na nové herce, kteří by kdykoliv mohli nahradit Chrise Evanse nebo Roberta Downeyho Jr. je tak přirozená. Jedním z nich bude i Laurence Fishburne proslavený pro Matrix. Jeho nová postava, Bill Foster, se má ukázat v druhém díle Ant Mana.

3) Forest Whitaker

Oscarového Foresta Whitakera uvidíme vlastně ze všeho nejdříve – jako Zuri se představí již v Black Pantherovi. Prozatím můžeme nad jeho rolí jenom spekulovat – ovšem fakt, že jeho postava nemá mnoho popisu a ze skutečnosti, že jde o prvotřídního herce, lze snad usuzovat na možnost, že Whitaker hraje záporáka. To by naznačovalo i výskyt v jediném filmu. Záporáci ostatně v Marvelovkách obvykle velkou výdrž nemají. Inu, nechme se překvapit!

2) Brie Larson

Zřejmě největší hvězdou, která je na obzoru, je ovšem Brie Larson. Ta by jako Captain Marvel měla být další velkou hvězdou pro fázi po Kapitánovi Americovi a Iron Manovi. Brie Larson na to rozhodně má rostoucí hvězdnou sílu i talent – herečka již prokázala, že dovede sekat jak dramatické role oceňované soškami, tak i čistě žánrové filmy. Naposledy se například ukázala v dobrém světle ve filmovém King Kongovi. Bude však budoucnost stát opravdu jenom na ní?

1) Hugh Jackman?

Existuje však ještě jedna velká šance na někoho, koho bychom mohli na plátně v marvelovském filmu vidět. Nedávná akvizice 20th Century Fox totiž otevřela šanci možnosti výskytu X-Menů ve světě filmových Marvelovek. Tedy něčeho, co doposud nebylo možné z právních důvodů. Je pravděpodobné, že Disney sáhne po zcela novém restartu ságy X-Men.

Rovněž ale není nepředstavitelné, aby nějakým způsobem dosavadní ságu X-Men nezakončilo či neprovázalo „po staru“. Hugh Jackman sice jako Wolverine již skončil, herec si však při odchodu nechal jednu šanci na návrat – prý by k němu měl chuť, kdyby stanul v typické marvelovce. Tak uvidíme, co si o tom budou myslet hlavouni v Disney.


Osobnosti a filmy v článku