10 nejžádanějších osobností měsíce června
Nejnavštěvovanější osobnosti měsíce června | zdroj: tisková zpráva

10 nejžádanějších osobností měsíce června

2. 7. 2017 – 10:41 | Magazín | Redakce Osobnosti.cz | Diskuze:

V dnešním článku se dozvíte, o které celebrity měli návštěvníci webu osobnosti.cz největší zájem v uplynulém měsíci. Zároveň se o nich můžete dozvědět spoustu zajímavostí, nebo si prohlédnout tisíce jejich fotografií. Je v žebříčku také váš favorit?

1. Jan Cina

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech v roce 2014. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i v dabingu. Působí i jako moderátor. Více.

Vánoční hvězda - Jan Cina zdroj: Česká televize / Zuzana Páchová

Více fotek Jana Ciny

2. David Gránský

David Gránský je český zpěvák a herec. Širšímu publiku se představil v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dostal do finále ve skupině 15-24 let. V roce 2012 se zúčastnil konkurzu na muzikál Pomáda a získal roli Doodyho a od té doby se začal pravidelně objevovat v muzikálových produkcích. Více.

David Gránský zdroj: Profimedia

Více fotek Davida Gránského

3. Justin Bieber

Justin Bieber je kanadský pop/R&B zpěvák, kterého uvedl ve známost internetový videoportál YouTube. Bylo mu 12 let, když si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu, kde získal druhé místo. Umí hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku. Více.

Justin Bieber zdroj: Profimedia

Více fotek Justina Biebera

4. Markéta Procházková

Markéta Procházková je česká muzikálová zpěvačka, vítězka pěvecké soutěže Jihlavský slavík a televizní soutěže Rozjezdy pro hvězdy. Po tomto úspěchu se rozhodla věnovat zpěvu profesionálně. Více.

Markéta Procházková zdroj: tisková zpráva

Více fotek Markéty Procházkové

5. Karel Gott

Karel Gott je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby, známý už pět desetiletí, s přívlastkem „Zlatý hlas z Prahy“. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Více.

Karel Gott zdroj: Profimedia

Více fotek Karla Gotta

6. Anna Fialová

Anna Fialová je česká herečka. Je vnučkou herce Karla Fialy. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy a proslavila se seriálem VinařiVíce.

Anna Fialová, Anna Linhartová Anna Fialová, Anna Linhartová | zdroj: Profimedia

Více fotek Anny Fialové

7. Petr Lexa

Petr Lexa byl jeden z finalistů soutěže Hlas Československa, dokonce dvakrát se zúčastnil soutěže Superstar a v současnosti je zpěvák ve skupině Slza, vzniklé v roce 2014. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Hoggy, díky tomu, že dříve měl přezdívku Hogwarts. Více.

Petr Lexa Petr Lexa | zdroj: Facebook

Více fotek Petra Lexy

8. Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová je česká herečka. V roce 2006 ztvárnila jednu z postav v komedii Účastníci zájezdu, natočené na motivy románu Michala VieweghaVíce.

Kristýna Leichtová zdroj: Jan Veselý

Více fotek Kristýny Leichtové

9. Sebastian Navrátil

Sebastian Navrátil je popový zpěvák, kytarista a textař. Narodil se v Mnichově, odkud se z rodinných důvodů přestěhoval do Liberce. Zúčastnil se talentové soutěže Československo má talent, poté se svojí kapelou vydali velice úspěšný cover písničky Žijeme len raz. Více.

Sebastian Navrátil zdroj: tisková zpráva

Více fotek Sebastiana Navrátila

10. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio je americký herec a producent, oceněný Zlatým glóbem za hlavní roli ve filmu Letec a cenou Berlínského mezinárodního filmového festivalu za roli Romea ve snímku Romeo a Julie. Během svého života měl několik vztahů, převážně s modelkami těch nejzvučnějších jmen jako Gisele Bündchen nebo izraelská modelka Bar Refaeli. Více.

Barack Obama, Leonardo DiCaprio zdroj: National Geographic Channel

Více fotek Leonarda DiCapria

Zatím bez komentáře, buďte první!